Vores personale 

Personalet hos Jobkollegiet er alle uddannet inden for pædagogiske og sundhedsfaglige specialer med flere forskellige interesseområder. 

Sanne Thybo
Sanne Thybo

Forstander, Jobkollegiet

sanne@jobkollegiet.dk

Isak Pedersen
Isak Pedersen

Jobvejleder og botræner, Jobkollegiet

isak@jobkollegiet.dk

Jytte hoe søjberg
Jytte hoe søjberg

Botræner, Jobkollegiet

jytte@jobkollegiet.dk

Rasmus Persen
Rasmus Persen

Botræner, Jobkollegiet

rasmus@jobkollegiet.dk

Christine Bøg
Christine Bøg

Sundhedsmedarbejder, Jobkollegiet

christine@jobkollegiet.dk

Gunhild Kristensen
Gunhild Kristensen

Studerende, Jobkollegiet

gunhild@jobkollegiet.dk

Kirsten Thomsen
Kirsten Thomsen

Botræner, Jobkollegiet

kirsten@jobkollegiet.dk

Jonas Eriksen
Jonas Eriksen

Pædagog, Jobkollegiet

jonas@jobkollegiet.dk

Joan Melin
Joan Melin

Sundhedscoach, Jobkollegiet

joan@jobkollegiet.dk

Gitte tagesen
Gitte tagesen

Botræner, Jobkollegiet

gitte@jobkollegiet.dk

Didde Toft
Didde Toft

Pædagog, Jobkollegiet

didde@jobkollegiet.dk

Skovbakkevej

Skovbakkevej 51, 8220 Brabrand
Cvr 34371121
Personale 3023 7560
Beboer 8616 0211

Forstander Sanne Thybo
2465 1071

Tjørneagervej
Tjørneagervej 7, 8220 Brabrand Personale 3023 5672
Beboer 8643 8674

Røgelvej
Røgelvej 2, 8220 Brabrand
Personale 3023 7568

Følg os