Vores personale 

Personalet hos Jobkollegiet er alle uddannet inden for pædagogiske og sundhedsfaglige specialer med flere forskellige interesseområder. 

Sanne Thybo
Sanne Thybo

Forstander, Jobkollegiet

sanne@jobkollegiet.dk

Isak Pedersen
Isak Pedersen

Botræner og administativ medarbejder, Jobkollegiet

isak@jobkollegiet.dk

Jytte hoe søjberg
Jytte hoe søjberg

Botræner, Jobkollegiet

jytte@jobkollegiet.dk

Rasmus Persen
Rasmus Persen

Jobvejleder og Botræner, Jobkollegiet

rasmus@jobkollegiet.dk

Jonas Eriksen
Jonas Eriksen

Botræner, Jobkollegiet

jonas@jobkollegiet.dk

Tine Sennels
Tine Sennels

Sundhedsmedarbejder, Jobkollegiet

tine@jobkollegiet.dk

Mette Thorsen
Mette Thorsen

Studerende, Jobkollegiet

mettet@jobkollegiet.dk

Kirsten Thomsen
Kirsten Thomsen

Botræner, Jobkollegiet

kirsten@jobkollegiet.dk

Didde Toft
Didde Toft

Botræner, Jobkollegiet

didde@jobkollegiet.dk

Nils Petersen
Nils Petersen

Altmuligmand, Jobkollegiet

nils@jobkollegiet.dk

Gitte tagesen
Gitte tagesen

Botræner, Jobkollegiet

gitte@jobkollegiet.dk

Joan Melin
Joan Melin

Sundhedmedarbejder, Jobkollegiet

joan@jobkollegiet.dk

Ellen Larsen
Ellen Larsen

Studerende, Jobkollegiet

ellen@jobkollegiet.dk

Skovbakkevej

Skovbakkevej 51, 8220 Brabrand
Cvr 34371121
Personale 3023 7560
Beboer 8616 0211

Forstander Sanne Thybo
sanne@jobkollegiet.dk
2465 1071

Tjørneagervej
Tjørneagervej 7, 8220 Brabrand Personale 3023 5672
Beboer 8643 8674

Røgelvej
Røgelvej 2, 8220 Brabrand
Personale 3023 7568

Følg os